Zajęcia z doradcą zawodowym

• 2019-01-21 09:13:19

W czwartek, 17 stycznia 2019r., uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach warsztatowych z psychologiem Joanną Szczepańską, doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kutnie. Uczniowie ALO otrzymali wskazówki do dalszego rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Zajęcia z doradcą zawodowym

Celem tych zajęć było uświadomienie uczniom ich predyspozycji zawodowych, zainteresowań i zdolności. Młodzież miała okazję określić swoje mocne i słabe strony, jak również zwrócić uwagę na swoje potrzeby i umiejętności.

Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość poznania siebie, mogli dowiedzieć się czegoś nowego i ważnego o swoich predyspozycjach zawodowych i zainteresowaniach. Przede wszystkim mogli zdobyć wiedzę na temat świadomego kreowania swojego wizerunku, ponieważ całe spotkanie spotkanie koncentrowało się na samopoznaniu, właściwej ocenie swoich potrzeb, cech i umiejętności.