Targi Edukacyjne w Kutnowskim Domu Kultury

• 2019-04-05 13:35:27

4 kwietnia 2019 roku mieliśmy okazję zaprezentować ofertę edukacyjną naszej szkoły podczas XVI Targów Edukacyjnych organizowanych w Kutnowskim Domu Kultury. Była to doskonała okazja do przekonania gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej do wybrania właśnie naszej szkoły!

Targi Edukacyjne w Kutnowskim Domu Kultury

Stoisko Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży oraz rodziców. Nasi uczniowie przeprowadzili niejedną (mamy nadzieję że udaną) potyczkę na argumenty z przedstawicielami pozostałych kutnowskich szkół, które prezentowały swoją ofertę. Ulotki, foldery, smycze i krówki z logo naszej szkoły były wszechobecne na korytarzach KDK. Po te ostatnie niektórzy uczniowie często wracali.

Drodzy kandydaci! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do wybrania ALO! Gdybyście jednak mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 27 kwietnia 2019 r. w siedzibie naszej szkoły. Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy? Przeczytajcie tutaj.

Do zobaczenia!