III edycja programu mentorskiego KUMPEL - gramy w ŻÓŁTE!

• 2019-11-06 14:46:22

Zuzanna Jagodzińska, uczennica klasy II A, znalazła się w szczególnym gronie młodych ludzi, wybranych przez Kapitułę do uczestniczenia w projekcie mentorskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - "KUMPEL". III edycja projektu została zainaugurowana 28 października 2019 roku w w Strefie Wiedzy i Innowacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

III edycja programu mentorskiego KUMPEL - gramy w ŻÓŁTE!

Projekt skierowany do najzdolniejszych uczniów szkół patronackich będzie trwał rok. W tym czasie cztery zespoły naukowe będą realizować swoje badania.

Zespół ŻÓŁTY:  Mentor: dr Maria Bartczak, Opiekun: dr Anna Rutkowska, Uczniowie: Zuzanna Jagodzińska – Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie, Zuzanna Ignatowska – XXVI Liceum Ogólnokształcące, Temat: Wpływ symulacji medycznych na zdobywanie umiejętności niezbędnych do pełnienia zawodu lekarza.