Wyniki egzaminu maturalnego w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi w Kutnie

• 2020-08-12 15:00:29

Akademickie Liceum Ogólnokształcące to jedyna szkoła w powiecie kutnowskim, w której zdawalność egzaminu dojrzałości wyniosła 100%.

Nasza szkoła uzyskała najlepsze w powiecie kutnowskim wyniki z wszystkich przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz najlepsze wyniki z trzech przedmiotów dodatkowych zdawanych na poziomie rozszerzonym: języka polskiego, języka angielskiego i biologii.

* zestawienie opracowane na podstawie wyników podanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz Okręgową Komisję Egzaminacyjna w Łodzi.

** szczegółowe wyniki egzaminu dojrzałości w powiecie kutnowskim z podziałem na szkoły i przedmioty są dostępne na stronie OKE w Łodzi: www.oke.lodz.pl