Szkolne eliminacje do „KUMPLA” już w najbliższy poniedziałek

• 2021-02-26 16:00:03

W dniu 1 marca w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie im. Prof. Z. Religi odbędą się wewnątrzszkolne eliminacje do IV edycji programu mentorskiego „KUMPEL”.

Szkolne eliminacje do „KUMPLA” już w najbliższy poniedziałek

Pragniemy przypomnieć, że jest to program naukowy, którego organizatorem jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi a jego celem jest umożliwienie zdolnej i ambitnej młodzieży poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk medycznych pod okiem doświadczonych mentorów - pracowników naukowych UMED-u.

Eliminacje rozpoczną się o godzinie 14.30. Uczniowie, którzy zgłosili chęć wzięcia w nich udziału będą przedstawiać prezentacje multimedialne przed szkolną Kapitułą konkursową, którą będą chcieli przekonać, że to właśnie oni są idealnymi kandydatami do wzięcia udziału w „KUMPLU”. W skład Kapituły, oprócz dyrektor szkoły Anny Pietrzak i trójki innych nauczycieli, wejdzie także przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - pani Joanna Milczarek - dyrektor Biura Promocji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy członek Komisji będzie indywidualnie oceniał wystąpienia uczestników i ten z nich, który otrzyma najwyższą liczbę punktów, otrzyma rekomendację szkoły do wzięcia udziału w IV edycji projektu. Następnie, przyszły młody naukowiec zaprezentuje swoją kandydaturę przed Kapitułą konkursową na Uniwersytecie Medycznym W Łodzi.

Trzymamy kciuki za wszystkich kandydatów i życzymy im powodzenia.