ODDAJ SERCE - Zwolnieni z Teorii

• 2021-03-25 07:36:31

Dotarła dzisiaj do nas bardzo miła wiadomość:

Szanowna Dyrekcjo!

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły: Oliwia Byczkowska, Maria Wawrzyńczak, Wiktor Gryglak, Gabriela Kamińska, Aleksandra Suska, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

ODDAJ SERCE - Zwolnieni z Teorii

Serdecznie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości.

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.

#aloteam #zwolnienizteorii #zwolnienizteorii2020 #serce #transplantologia #transplantation #heart #medicine #health #zdrowie #medycyna #projekt #projektspołeczny #team

#zwzt #kutno #kdkkutno #umkutno

PATRONI HONOROWI: