Profesor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pan Henryk Witas, gościnnie w ALO

• 2018-04-16 09:41:14

W piątek 6 kwietnia 2018 roku, naszą szkołę odwiedzili Pan profesor Henryk Witas oraz mgr Łukasz Śledziński. Panowie przyjechali z wizytą w ramach projektu badawczego KUMPEL, organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, do którego zakwalifikowana została nasza uczennica - Maja Podziewska.

Profesor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pan Henryk Witas, gościnnie w ALO

Goście zapoznali się z bazą dydaktyczną szkoły oraz z jej ofertą edukacyjną. Byli pod ogromnym wrażeniem wyposażenia szkoły i cieszyli się, że młodzież ALO może uczyć się w tak komfortowych warunkach.

Głównym celem wizyty naszych gości było ustalenie harmonogramu pracy w projekcie badawczym Uniwersytetu Medycznego KUMPEL. Wraz z dyrektorem szkoły, Anną Pietrzak, Wychowawcą klasy I AB, Agnieszką Skrzyńską oraz uczennicą naszej szkoły, Mają Podziewską ustalono, w jaki sposób przebiegać będzie praca badawcza w zespole niebieskim projektu KUMPEL.

Na bieżąco będziemy informować o postępach prac zespołu oraz kolejnych sukcesach Mai w jej pracy badawczej!