ALO uczy i bawi na Jubileuszowym 50. Święcie Róży

• 2024-09-09 12:11:43

Naszą szkołę reprezentowali: Szkolna Drużyna Medyczna oraz zespół wokalno-instrumentalny AloBand

ALO uczy i bawi na Jubileuszowym 50. Święcie Róży

Prowadzone były pokazy połączone z instruktażem/nauką resuscytacji krążeniowo-oddechowej połączone z zastosowaniem Automatycznego Zewnętrznego Defibrylatora (AED) - nauka dzieci i dorosłych. Równolegle dokonywane były pomiary poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego.
Zarówno instruktaż jak i pomiary cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Aktywności medyczne prowadzili: Zuzanna Goździk, Weronika Malec, Julia Michalska oraz Jakub Szczerbakowicz.
Gabrysia Frąckiewicz i Dawid Pluta z zespołu ALO Band umilali czas muzyką i śpiewem. Obsługę fotograficzną zapewnił Miłosz Krysztofiak. Dziękujemy uczniom za ich zaangażowanie.