MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ALO

• 2024-09-30 12:19:20

Dzisiaj uczniowie wszystkich klas ALO hucznie świętowali MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH. Każda klasa przygotowała pyszne międzynarodowe dania. Królowały kuchnie: włoska, amerykańska, francuska.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ALO

Wszystkie potrawy były wyśmienite i spotkały się z wielkim uznaniem nauczycieli. Uczniowie mieli też okazję sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą angielskich przysłów. Uczennice klasy trzeciej - Honorata i Maja, przygotowały quizy z wykorzystaniem aplikacji Kahoot. Zwycięzcy z każdej z klas wzięli udział w dogrywce, w której trzeba było się wykazać znajomością flag państw z całego świata. Quiz był naprawdę trudny, więc tym większe słowa uznania należą się zwyciężczyni - Wanessie z klasy 2B. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno Gabrysia z klasy maturalnej oraz Natalka z klasy III AB. Wszystkie dziewczęta zostały nagrodzone szkolnymi upominkami.
Wszyscy uczniowie, najedzeni i przepełnieni wiedz wrócili do zajęć. Miło było oderwać się od rzeczywistości chociaż na kilka godzin...