Wigilia szkolna

• 2017-12-28 11:45:14

"Lecz najmilszy wigilijny wieczór, Przed świętami jest tak piękny, taki inny, tak oczekiwany" -  K. Chojecka

Wigilia szkolna

W środę, 20 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli wraz z uczniami i wychowawcą klasy, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas również Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pan Mieczysław Wośko oraz Dyrektor Zarządzający Fundacji, Pani Magdalena Kossakowska.

Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali program artystyczny opowiadający o tradycjach wigilijnych, tych obecnych i tych już zapomnianych. Życzenia dla wszystkich złożyła dyrektor szkoły Pani Anna Pietrzak oraz Pan Prezes Mieczysław Wośko.

Przy wspólnym stole nie mogło obyć się również bez śpiewania kolęd! Wszystkim dziękujemy za wspólne celebrowanie tych pięknych chwil.