Pasje uczniów ALO - Natalia Kusiak

• 2022-04-11 12:52:50

Uczennica klasy IIA o profilu medyczno-farmaceutycznym Natalia Kusiak po raz kolejny podjęła wyzwanie i zdała, po wyczerpującym 6 godzinnym egzaminie, kolejny stopień P3 wtajemniczenia Krav Maga. Co dosłownie znaczy walka w bliskim kontakcie. System skonstruowany do samoobrony składa się z technik, które pochodzą z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki.

W czasie treningów Krav Maga zaangażowane jest całe ciało, co pozwala w szybki sposób wzmocnić wiele partii mięśni oraz zwiększyć mobilność w stawach. Co finalnie pomaga nam kształtować piękną sylwetkę sportową.

Treningi zmieniają stan mentalny trenującego i staje się on bardziej pewny siebie i odczuwa wewnętrzne bezpieczeństwo oraz zyskuje umiejętności skutecznej samoobrony.

Natalia ćwiczy Krav Magę od 1,5 roku i miała okazję szkolić się na zajęciach u najwyższego stopniem Mistrza Świata Krav Maga z Izraela Eyala Yanilova (Expert oraz Ilya Dunsky (Ekspert 5) z Izraela.

We wrześniu 2021r. Natalka rozpoczęła również szkolę Krav Maga, która w przyszłości otwiera drogę do szkolenia w zakresie Krav Maga jako Instruktor.

Pasje uczniów ALO - Natalia Kusiak