Finał projektu W rytmie serca

• 2018-12-06 09:14:26

W dniu 29 listopada 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Łęczycy odbył się finał autorskiego projektu społecznego „W rytmie serca” realizowanego przez Weronikę Niewiadomską, uczennicę klasy I AB.

Finał projektu W rytmie serca

Założeniem projektu było uświadomienie młodym ludziom, jak wielkie zagrożenia niosą za sobą choroby serca i układu krwionośnego. Podczas podsumowania przedstawione zostały wszystkie działania projektowe, które miały miejsce w ostatnich dwóch miesiącach trwania projektu oraz wyróżnienie i nagrodzenie uczestników licznych konkursów biologicznych i plastycznych.

Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły: Chrystian Cukier, Klaudia Witak, Kinga Wojtunik z klasy I AB oraz Ania Tomaszewska z klasy II AB.

Podczas finału wszyscy obecni mogli wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu poświęconemu udzielaniu pierwszej pomocy.

Projekt został zrealizowany w ramach Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja.