ALO zaprasza na Drzwi Otwarte

• 2019-03-19 10:22:49

Już 27 kwietnia 2019 roku od godz. 10:00 rozpoczną się w naszej szkole Drzwi Otwarte. Zapraszamy kandydatów do szkoły – gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych oraz rodziców i przyjaciół. Poznajcie szczegóły atrakcji jakie dla Was przygotowujemy!

ALO zaprasza na Drzwi Otwarte

W programie Drzwi Otwartych znajdą się, między innymi:

1.WYKŁAD AKADEMICKI prof. dr hab. n. med. Janusza Piekarskiego, Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

2.WYKŁAD pt. „Album rodzinny” mgr Katarzyny Wygockiej, nauczyciela biologii w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie.

3.WYSTĄPIENIE  Weroniki Niewiadomskiej, uczennicy klasy I AB, nagrodzone Nagrodą Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, pt. „Jak mówiąc „NIE”, uratujesz żółwia, czyli odrobina ekologii w dzisiejszym świecie”.

4.WARSZTATY SZYCIA CHIRURGICZNEGO, prowadzone przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

5.SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM, czyli lekcje otwarte z zakresu przedmiotów rozszerzonych, prowadzone przez nauczycieli naszego liceum.

6.Zwiedzanie szkoły oraz rozmowy z uczniami liceum.

7.Informacje dla kandydatów i rodziców na temat kierunków kształcenia i organizacji pracy szkoły.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!