Nasi uczniowie wśród najlepszych

  • 2020-05-04 07:05:00

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że piątka naszych uczniów zajęła bardzo wysokie miejsca w województwie łódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH ACE” Łowcy Talentów Jersz. Konkurs odbył się 11 marca bieżącego roku.

Nasi uczniowie wśród najlepszych

Uczennica klasy IA Oliwia Byczkowska zajęła 2-gie miejsce w województwie łódzkim (a 67 w kraju) w kategorii klas pierwszych szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych. Jakub Łaszewski z klasy ID oraz Gabriela Kamińska z klasy IA zajęli 7-me miejsce (a 211 w kraju) w tej samej kategorii. Warto nadmienić, że w całym kraju aż 1318 uczniów klas pierwszych wzięło udział w tymże konkursie, więc wyniki uzyskane przez naszych uczniów są naprawdę imponujące. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymają dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Kolejna nasza uczennica, tym razem z klasy IIAB - Barbara Jaśkowiak, zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim (a 30-te w kraju na 517 uczniów) kategorii klas drugich i otrzyma dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.

Uczeń klasy IC Kacper Strupagiel także został wyróżniony. Kacper zajął 16-te miejsce w województwie łódzkim (a 483 w kraju) i tym samym otrzyma dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.

Wszystkim wymienionym osobom serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów w konkursach lingwistycznych.    • Tagi