Relacja z Drzwi Otwartych w ALO

• 2020-06-29 14:55:17

W sobotę 27 czerwca 2020 roku w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte. W innej niż dotychczas formie i z zachowaniem norm sanitarnych mogliśmy pokazać Kandydatom do szkoły i ich Rodzicom szkołę i opowiedzieć o tym, jak wygląda nasza codzienność. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Relacja z Drzwi Otwartych w ALO

Maseczki, rękawiczki i społeczny dystans, to dziś codzienność. Ale dla nas najważniejsze jest to, że mogliśmy pokazać nasz mały świat - naszą szkołę absolwentom klas ósmych szkoły podstawowej i ich rodzicom. Zainteresowanie było spore, a pytań nie było końca.

Nasi uczniowie, oczywiście obecni razem z nami, pokazali również szkołę podczas spaceru w relacji "na żywo", co możecie zobaczyć zarówno na szkolnym Instagramie, jak i profilu na Facebooku.

Jeśli nie mogliście być z nami w tym dniu - zapraszamy do kontaktu, odwiedzenia nas, obejrzenia szkoły i zadawania pytań. Jesteśmy dla Was i na każde z nich odpowiemy!