Serce ALO dla innych

  • 2020-10-29 19:10:00

Kochani,

dzisiaj podsumowaliśmy kolejny  projekt, zrealizowany przez szkołę we współpracy z Wolontariuszami Banku Pekao, dzięki zaangażowaniu i wielkiej życzliwości Pani Agnieszki Kusiak, której towarzyszył pan Paweł Rychlik. Projekt odbywał się on pod hasłem „Serce ALO dla innych”. 

Serce ALO dla innych

Dzięki niemu Szkolna Drużyna Medyczna, działająca w naszej szkole czwarty rok pod kierunkiem nauczyciela – ratownika, pana Michała Szczepańskiego, zastała wyposażona w Fantom Brayden LED - do nauki resuscytacji, z wizualną prezentacją przepływu krwi oraz defibrylator treningowy AED 112p z wyświetlaczem LCD. Zakupiony dla szkoły sprzęt będzie wykorzystywany przez naszą drużynę do nauki, umożliwi jeszcze pełniejsze doskonalenie umiejętności związanych z ratowaniem ludzkiego zdrowia i życia, a także podczas prezentacji, również  w szkołach podstawowych.

Szkoła otrzymała ponadto zmywarkę do naczyń, z której bardzo się cieszymy! Dziękujemy również za wszystkie ciekawe gadżety dla naszych uczniów, ale przede wszystkim dziękujemy za wielkie serce !!!

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia” (A. Robbins). Dziękujemy.


    • Tagi