Życzenia świąteczne - Samorząd Uczniowski ALO

• 2020-12-18 20:24:36

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składam serdeczne życzenia Panu Prezesowi Mieczysławowi Wośko, Pani Dyrektor Annie Pietrzak, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

Życzenia świąteczne - Samorząd Uczniowski ALO

W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2021 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

Wesołych Świąt

Zofia Lenarczyk