Podsumowanie akcji „Zając w koronie”

• 2021-03-16 19:25:40

W wielu domach dziecka często brakuje podstawowych produktów, a słodycze nierzadko są nieosiągalnym, deficytowym przysmakiem, o którym dzieci mogą jedynie pomarzyć. Jako społeczność ALO włączyliśmy się więc w akcję, która choć z pozoru może wydawać się małą cegiełką w budowaniu dobra, wielu dzieciom przyniesie radość i uśmiech.

Podsumowanie akcji „Zając w koronie”

Każda z klas zaangażowała się w kompletowanie paczek ze słodyczami  na święta Wielkanocne dla wybranych dzieci z domów dziecka. Nasze paczki powędrowały do placówek w całej Polsce – Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej, Niepublicznej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Małachowie, a także do Domów Dziecka w Zwierzyńcu. Mamy ogromną nadzieję, iż tymi drobnymi gestami uszczęśliwimy Anię, Patrycję, Zosię, Nikolę, Ewę i Łukasza!