Pasje uczniów ALO - Karolina Humańska

• 2021-10-26 08:21:06

W minioną niedzielę, Karolina Humańska, uczennica klasy 1 AB Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie stanęła dwukrotnie na najwyższym podium Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych pt. „Zakręceni na taniec”.

Pasje uczniów ALO - Karolina Humańska

Karolina razem ze swoją formacją zdobyła - wytańczyła:
I miejsce w kategorii Show Dance/Modern
oraz wraz ze swoją koleżanką z zespołu wytańczyły
I miejsce w kategorii „Inne formy/Performing Art Duety”.

Takie zawody odbywają się kilka razy w roku, w różnych miejscach w Polsce, na różnych poziomach zaawansowania. Tym razem odbyły się w Gostyninie, gdzie brało udział ponad 500 uczestników. Style tańca, które zawitały na parkiet to:  Jazz, Disco Dance, Show Dance, Modern, Street Dance i Hip Hop.

Karolina trenuje taniec od 6 roku życia, trzy razy w tygodniu pod okiem choreografki Joanny Teśli. Występowała w kilkunastu konkursach na poziomie ogólnopolskim oraz międzynarodowym.  Miała również okazje wystąpić w filmie nominowanym do Oscara „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy.
To jest pasja a pasja daje nam energię i radość. Na zdjęciach krótka relacja z tej radości.

Karolino, Gratulujemy!!!