Gratulacje dla ALO

• 2022-02-10 13:44:58

Otrzymaliśmy gratulacje od twórców Rankingu Perspektyw. Wynik szkoły w rankingu jest potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia w zakresie przedmiotów rozszerzonych i maturalnych - http://www.liceum.polfarmex.pl/?pd=wiadomosc&id=744

"Szanowni Państwo,

Raz jeszcze gratulujemy sukcesu w Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022! Znależli się Państwo w elitarnym gronie szkół, którym został przyznany Certyfikat - Znak Jakości Szkoły 2022. Życzymy kolejnych osiągnięć dydaktycznych...

Ponad 25 lat pomagamy młodym ludziom w podjęciu najważniejszych życiowych decyzji, takich jak wybór zawodu, szkoły i uczelni. Profesjonalnie gromadzimy i opracowujemy rzetelną informację edukacyjną. Wspieramy aspiracje młodzieży, wskazując możliwości uzyskania najlepszego wykształcenia w kraju i za granicą. Przygotowujemy profesjonalne Rankingi min: Ranking Liceów i Techników, Ranking Szkół Wyższych, Ranking Kierunków Studiów, Ranking Studiów Inżynierskich, Ranking MBA. Przygotowujemy - także w wydaniu zdalnym - wydarzenia inspirujące do podejmowania tych decyzji: spotkania z mentorami, targi edukacyjne, konferencje dla młodych zainteresowanych nowymi technologiami. Perspektywy realizują wiele projektów, które mogą przydać się uczniom w procesie wyboru dalszych ścieżek kształcenia.

Z wyrazami najwyższego szacunku i sympatii

Rafał Solecki-Bieniecki

Gratulacje dla ALO