UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE IV EDYCJI

• 2022-03-31 14:42:48

W dniu dzisiejszym, w Centrum Informacyjno-Bibliotecznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, odbyło się uroczyste zakończenie IV edycji programu mentorskiego Kumpel. Wszyscy uczestnicy-uczniowie, którzy przez cały rok kalendarzowy pracowali naukowo pod okiem swoich mentorów, zaprezentowali zaproszonym gościom wyniki swoich badań. Nasza uczennica Oliwia Byczkowska, wraz ze swoim kolegą z Zespołu Niebieskiego, mówili o całorocznej pracy pod skrzydłami pani profesor Agnieszki Piastowskiej- Ciesielskiej i pani doktor Karoliny Kowalskiej. Tytuł ich pracy to "Modele komórkowe jako narzędzie w badaniach nad mykotoksynami".

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE IV EDYCJI

Uczelnię reprezentował zastępca Kanclerza ds. Organizacji i Rozwoju UMED-U pan magister Paweł Zawieja oraz oczywiście panie Joanna Milczarek i Anna Pielesiek-Kielma z Biura Promocji UMED-U, które są pomysłodawczyniami Kumpla.

Pani Joanna Milczarek podziękowała za współpracę przybyłym na uroczystość dyrektorom szkół patronackich, mentorom i opiekunom uczniów. Przede wszystkim jednak, złożyła wyrazy uznania na ręce uczniów - członków wszystkich Zespołów za ich zaangażowanie, pasję do nauki oraz dojrzałe podejście do pracy w projekcie. Przypominamy, że nagrodą dla ucznia za pomyślne ukończenie projektu jest indeks na dowolny kierunek studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Naszej Oliwii gratulujemy i bardzo się cieszymy z jej sukcesu. Teraz życzymy jej połamania pióra na egzaminie maturalnym i samych 100% na świadectwie maturalnym.