Turniej Piłki Siatkowej

• 2023-10-11 13:50:18

W dniach 3-11 października rozgrywany był w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej, czyli ...królowała siatkówka!

Turniej Piłki Siatkowej

W rozgrywkach wystartowało 9 drużyn (44 uczniów). Najpierw rywalizacja przebiegała w grupach, następnie dwie najlepsze drużyny z grup grały w systemie pucharowym. W rezultacie rozegrano 20 meczów.
Wyniki końcowe:
I miejsce - kl. III AB w składzie: Gabriela Frąckiewicz, Igor Ratajczyk, Łukasz Stańczyk, Krzysztof Wesołowski
II miejsce - kl. II AB w składzie: Kamil Barański, Ksawery Jasiński, Adrianna Kwapisz, Franciszek Nodzak, Julian Stasiak
III miejsce - kl. I A w składzie: Jakub Jóźwiak, Justyna Marciniak, Julia Michalska, Jakub Szczerbakowicz, Natalia Widawska

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom za sportową postawę, a kibicom za głośny doping.