Bajkowa jesień w ALO

• 2018-11-13 15:15:33

Trzej muszkieterowie, Pocahontas, Harry Potter, Czerwony Kapturek… 31 października 2018 roku nasza szkoła zamieniła się w krainę bajek. Tego dnia w naszych ławkach zasiadały postaci z bajek, filmów i literatury. Wszystko w ramach kampanii promującej czytelnictwo #cojaczytam.

Bajkowa jesień w ALO

Uczniowie ALO, jak zawsze stanęli na wysokości zadania i promowali czytelnictwo wcielając się w ulubione postaci z bajek, filmów i literatury. Tego dnia w szkole mogliśmy zobaczyć, jak bardzo zaangażowali się w kampanię, a na najbardziej kreatywnych czekały słodkie niespodzianki!

Akcja "Bajkowa jesień" została zorganizowana w ramach kampanii promującej czytelnictwo #cojaczytam, organizowanej przez Fundację Nowoczesna Polska.