Nasi uczniowie nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym o HIV/AIDS

• 2018-12-06 11:02:11
W dniu 4 grudnia 2018 roku w Państwowej Stacji Sanitaro - Epidemiologicznej w Kutnie odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego na wykonanie zakładki do książki dotyczącej profilaktyki zakażeń HIV/AIDS pt. "Ryzyko zakażenia HIV - Dotyczy Każdego". Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o HIV/AIDS oraz popularyzacja świadomości ryzyka zakażenia przez każdego z nas.

Nasi uczniowie nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym o HIV/AIDS

Konkurs zorganizowany został przez Dział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Państwowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Kutnie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kutnie.

W konkursie wyróżnienie otrzymały: Oliwia Gmerek, Magdalena Maj i Zuzanna Jagodzińska z klasy I A oraz Weronika Niewiadomska z klasy I AB.

Nagrody za udział otrzymały również: Michalina Suchorzewska z klasy I AB, Zuzanna Święcka z klasy I A oraz Marta Erwińska z klasy II AB.

Gratulujemy Wam sukcesu!