Współpraca - jak radzić sobie w sytuacjach opresyjnych

• 2018-12-11 10:40:00

Żądna przygód grupa uczniów ALO, na czele z p. Michałem Szczepańskim, nauczycielem naszej szkoły, nie spędza sobót bezczynnie! Tym razem wybrali się na paintball! "Jestem dumny z mojej drużyny!" - tak p. Michał Szczepański podsumował tę przygodę!

Współpraca - jak radzić sobie w sytuacjach opresyjnych

Paintball to popularna gra zespołowa polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki. Podczas rozgrywki używa się markerów z farbą i broni na sprzężone powietrze.W zabawie ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Oprócz ciekawej zabawy nasi uczniowie uczą się przestrzegania zasad bezpieczeństwa, gry fair play, współpracy w grupie, także w sytuacjach opresyjnych. Nie zapominajmy również, że była to też świetna okazja do zadbania o kondycję fizyczną.

W zabawie w Parku Rozrywki wzięli udział: Magdalena Maj, Zuzanna Jagodzińska z klasy I A, Olivia Damra z klasy II AB oraz Michał Grabowski, Mateusz Jagieła i Chrystian Cukier z klasy I AB.