„Grudniowa piękna noc, z kolędą przyszła do nas...”

• 2018-12-21 12:22:19

20 grudnia 2018 roku w Siemienicach odbyła się nasza szkolna Wigilia, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Spotkanie wigilijne zorganizował dla nas Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pan Mieczysław Wośko.

„Grudniowa piękna noc, z kolędą przyszła do nas...”

Uczniowie, pod opieką pedagoga, Pani Marty Stelmaszczyk przygotowali dla wszystkich poruszający i jednocześnie zabawny występ artystyczny. Następnie życzenia dla wszystkich złożyli Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie, Pani Anna Pietrzak oraz Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pan Mieczysław Wośko.

Swoją obecnością zaszczyciła nas również Dyrektor Zarządzająca Fundacją Rodziny Wośko, p. Magdalena Kossakowska.
Po wspólnej wieczerzy przyszedł czas na kolędy. Akompaniowały nam do nich na gitarach uczennice klasy I ab, Klaudia Witak i Katarzyna Kwiatkowska.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólne przeżywanie tych pięknych chwil! Prezesowi Fundacji Rodziny Wośko, p. Mieczysławowi Wośko, chcemy serdecznie podziękować za zaproszenie i możliwość bycia razem, w tym szczególnym dniu!