Weronika Niewiadomska zmienia rzeczywistość i płynie w rejs po Morzu Śródziemnym!

• 2019-01-04 14:38:40

Uczennica klasy I AB, Weronika Niewiadomska z sukcesem ukończyła IV edycję Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Wiele pracy i zaangażowania włożyła w realizację trzymiesięcznego autorskiego projektu na rzecz społeczności lokalnej - „W rytmie serca”.

Jesteśmy dumni z Weroniki i cieszymy się, że zdobyła nowe doświadczenia i umiejętności. Podziwiamy również jej zaangażowanie i siłę do działania, która pozwoliła jej pogodzić obowiązki szkolne z realizacją projektu.

„To było niesamowite doświadczenie. Wiele się nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi i mam ochotę na więcej!” – mówi Weronika Niewiadomska. My również wierzymy, że nie poprzestanie w działaniu, a my będziemy mogli dalej ją wspierać i motywować do dalszego rozwoju.

Dla finalistów Akademii Liderów przewidziana została nagroda za kilkumiesięczną pracę nad projektami na rzecz swoich społeczności lokalnych - rejs żaglowcem STS Pogoria po Morzu Śródziemnym. Dodatkową atrakcją podczas wyjazdu będą szkolenia realizowane w trakcie rejsu.
Weronice życzymy przyjemnie spędzonego czasu oraz nowych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.