Przygoda z architekturą

• 2019-01-22 08:55:28

Dzięki uprzejmości Prezesa Fundacji Rodziny Wośko, Pana Mieczysława Wośko, uczniowie klas pierwszych mieli okazję spotkać się z kulturą w dworku w Siemienicach. Ta niesamowita lekcja Wiedzy o kulturze miała miejsce 10 stycznia 2019 roku. Podczas zajęć pani Elżbieta Popielarz, nauczyciel języka polskiego i WOK, omówiła z uczniami podstawowe nurty w architekturze.

Przygoda z architekturą

Godzinny wykład został zwieńczony zabawą, która miała uporządkować wiedzę uczniów - przyporządkowaniem części budowli i mebli do odpowiedniego stylu architektonicznego.

„Te zajęcia zdecydowanie pobudziły naszą wyobraźnię, co na pewno miało pozytywny wpływ na przyswojenie informacji. Mamy nadzieję, że takie zajęcia WOK staną się nową tradycją w ALO“ – mówi Basia Jaśkowiak, uczennica klasy I AB.