Seminarium Uczniowsko-Studenckie „Problemy Ochrony Środowiska”

• 2019-03-18 13:58:28

15 marca 2019 roku na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej odbyło się XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckie „RROBLEMY OCHRONY ŚRODOWISKA”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Uczniowie ALO zaprezentowali 6 plakatów oraz jeden referat.

Seminarium Uczniowsko-Studenckie „Problemy Ochrony Środowiska”

Celem seminarium jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na problematykę ochrony środowiska. Dzięki udziałowi w wydarzeniu, uczniowie kształtują w sobie postrzeganie ekologii jako koniecznego i niezbędnego warunku rozwoju społecznego. Seminarium od lat cieszy się dużą popularnością wśród uczniów, którzy prezentują swoje prace w pięciu kategoriach: referat, film, poster, plakat oraz EKO-wynalazek.

Referat wygłoszony przez Weronikę Niewiadomską, uczennicę klasy I AB, której problematyka ochrony środowiska jest bardzo bliska, został doceniony przez jury i nagrodzony Nagrodą Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej za najlepszy referat wygłoszony na XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckim „RROBLEMY OCHRONY ŚRODOWISKA”.
Jesteśmy zachwyceni tym, jak Weronika podeszła do tematu, jak przedstawiała argumenty oraz zahipnotyzowała publiczność. Musimy przyznać, że słuchaliśmy jej z zapartym tchem i pełni podziwu dla jej pasji.

Weronika, jesteśmy z Ciebie dumni i serdecznie Ci gratulujemy!