Drzwi Otwarte w ALO

• 2019-05-05 18:53:07

W sobotę, 27 kwietnia 2019 roku, w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie odbyły się Drzwi Otwarte. Wszystkie nasze pracownie lekcyjne stanęły otworem, a nauczyciele i uczniowie prezentowali zasoby bazy dydaktycznej szkoły.

Drzwi Otwarte w ALO

Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości, w tym: Pana Mieczysław Wośko, Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pani Daria Orszulak-Michalak, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pan prof. dr hab. n. med. Janusz Piekarski, Prorektor ds. Organizacyjnych i Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pan prof. Henrk Witas, Kierownik Zakładu Biologii Molekularnej oraz Pan Poseł Paweł Bejda.

Pan prof. dr hab. n. med. Janusz Piekarski wygłosił dla nas i naszych gości wykład dotyczący raka piersi. Było to bardzo pouczające spotkanie.

Swój wykład - "Album rodzinny" - wygłosiła również, Pani Katarzyna Wygocka, nauczyciel biologii naszego liceum. Weronika Niewiadomska - uczennica klasy I AB, opowiedziała nam jak dbać o nasze środowisko - wspólne dobro wszystkich ludzi.

Cieszymy się bardzo, że spotkaliśmy się z zainteresowanymi rodzicami i przyszłymi uczniami naszej szkoły. Padło wiele wartościowych pytań, na które chętnie odpowiadaliśmy.