Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• 2019-06-27 06:57:48

19 czerwca 2019 roku Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie zakończyło rok szkolny. Podczas uroczystości wręczono uczniom świadectwa i dyplomy oraz nagrody za wyniki w konkursach.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dyrektor szkoły, Anna Pietrzak, mówiła o pracy jaką wykonała szkoła podczas minionego roku szkolnego. Dokonując jego podsumowania opowiedziała m. in. o współpracy szkoły z uczelniami wyższymi, organizowanych zajęciach pozalekcyjnych oraz wycieczkach. Nie zabrakło również wzmianki o licznych sukcesach naszych uczniów w konkursach oraz zmaganiach sportowych.

Młodzież odebrała świadectwa z wyróżnieniem oraz świadectwa promocyjne. Rodzice uczniów wyróżniających się odebrali listy gratulacyjne. Uczniowie otrzymali również dyplomy i nagrody za udział i wyniki w konkursach.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny jednej z naszych uczennic - Anny Tomaszewskiej, która wykonała dla nas kilka pięknych piosenek.

Na zakończenie, dyrektor szkoły Anna Pietrzak, zwracając się do młodzieży, tradycyjnie,powiedziała: „Kochani. Jestem z Was dumna”.