WIELKI FINAŁ ZWOLNIONYCH Z TEORII ZŁOTY WILK DLA ALO W KATEGORII - ZDROWIE I SPORT!

• 2022-05-20 13:03:13

Dzisiejsze wręczenie Złotych Wilków na Wielkim Finale Zwolnieni z Teorii 2022 już za nami!

Złote Wilki są przyznawane najlepszym projektom w całej Polsce, w każdym z możliwych 7 tematów i 4 formatów projektu. Podczas wydarzenia zostały rozdane również Srebrne Wilki, które otrzymały najlepsze projekty w każdym z województw.

Grupa naszych uczniów godnie reprezentowała szkołę na gali, która odbyła się na Torze Wyścigowym na Służewcu. Było to niezwykłe spotkanie ponad dwóch tysięcy uczniów z całej Polski.

Mieli oni zatem doskonałą możliwość na wymianę doświadczeń, pomysłów i omówienie sposobów pracy podczas realizacji projektów.

Z wielką dumą informujemy, że projekt STAYSTRONG został uznany za najlepszy w Polsce w kategorii – sport i zdrowie.

Gratulujemy wszystkim uczniom!

Jesteście wielcy! Niech żyje młodość!

Serdeczne gratulacje składamy również zespołom z I Liceum Ogólnokształcącego im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie oraz z Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie.

• tags