Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 2022-09-01 16:45:28

O godzinie 10.00 odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/ 2023,
w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz rodzice.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Pani dyrektor Anna Pietrzak powitała wszystkich bardzo serdecznie i przedstawiła informacje na temat działalności  szkoły. Wspomniała założycieli szkoły, ś. p. Halinę i Mieczysława Wośko i powitała nową prezes Fundacji Rodziny Wośko, panią Katarzynę Wośko.
Następnie uczniowie klas pierwszych wzięli udział w ślubowaniu, po którym stali się
częścią społeczności ALO.
Jako Rodzic słowa powitania skierowała do wszystkich pani Agnieszka Kubiak- Wojtczak, natomiast Zuzanna Felner z klasy IV D wystąpiła jako przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego.
W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość wysłuchania wykładu inauguracyjnego pracownika akademickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prof. dr hab. n. med. Moniki Łukomskiej – Szymańskiej.
Spotkanie umilił występ szkolnego zespołu muzycznego ALO BAND. Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami.