UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

• 2023-06-23 14:45:11

O godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Pani Dyrektor Anna Pietrzak przywitała zebranych i przedstawiła wyniki nauczania, osiągnięcia i sukcesy uczniów w mijającym roku szkolnym.

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Następnie Emilia Barańska podsumowała pracę uczniów w w projektach w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Pani Dyrektor Anna Pietrzak z Panią Dyrektor Zarządzającą Fundacją Rodziny Wośko, p. Magdaleną Kossakowską, wręczyły świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz listy gratulacyjne dla uczniów i ich rodziców. Po tej części odbył się wykład prof. dr hab. n. farm., p. Jolanty Zawilskiej, Kierownika Zakładu Farmakodynamiki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dotyczył on problemu dopalaczy i tzw. "pigułki gwałtu". Pani profesor przedstawiła rodzaje dopalaczy, ich formy i wpływ na organizm. Zgromadzona młodzież i zaproszeni goście z zainteresowaniem wysłuchali tych ważnych informacji. Uczniowie, zainspirowani przez panią profesor, odegrali scenkę dotyczącą "pigułki gwałtu".
Na zakończenie głos zabrały: przedstawicielka Rodziców, pani Małgorzata Mijas - Moruzgała oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Karolina Humańska; podziękowały za współpracę i życzyły udanych wakacji.
Uroczystość zakończył krótki koncert w wykonaniu zespołu instrumentalno - wokalnego ALO BAND.
Po oficjalnej części uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami.
ŻYCZYMY BEZPIECZNEGO I SŁONECZNEGO WYPOCZYNKU!