Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

• 2019-03-18 11:56:51

13 marca 2019 roku nasi uczniowie gościli w murach Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie jeszcze dokładniej mogli poznać uczelnię, na której chcą studiować.

Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Uczelnia przygotowała dla młodzieży bogaty program spotkań i warsztatów, m.in. ćwiczenia z endoskopem, samodzielne wykonanie biopsji, zajęcia z podstaw anatomii, wycieczka po Centrum Symulacji Medycznych i wiele innych. Uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu medycyny oraz zdobyć nowe umiejętności.

Pracownicy oraz studenci UMEDu, przybliżali zainteresowanym uczestnikom Drzwi Otwartych różne dziedziny medycyny, opowiadali o tym, jak wyglądają studia, jakie są perspektywy zawodowe, czym zajmują się różne kierunki medyczne.

Więcej, możecie przeczytać tutaj, na stronie internetowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.