Gala podsumowująca II edycję projektu mentorskiego KUMPEL

• 2019-03-18 12:22:57

13 marca 2019 roku, podczas Drzwi Otwartych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji projektu mentorskiego KUMPEL organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Podczas uroczystości wszystkie zespoły, tj. czerwony, zielony, żółty i niebieski, zaprezentowały wyniki swoich rocznych badań oraz opowiedziały o swojej pracy w projekcie.

Gala podsumowująca II edycję projektu mentorskiego KUMPEL

Uczniowie biorący udział w projekcie, w tym uczennica naszej szkoły – Maja Podziewska, otrzymali certyfikaty równoznaczne z indeksem, które uprawniają ich do przyjęcia na dowolnie wybrany kierunek studiów. Ale – przed nimi jeszcze wiele wyzwań i oczywiście matura!

Wszystkim uczestnikom projektu KUMPEL serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej drodze kształcenia!

Więcej o całorocznej pracy Mai Podziewskiej możecie przeczytać na stronie internetowej projektu mentorskiego KUMPEL.